Одкровення поліцейського

«На самому початку роботи нової поліції, коли з великою помпою в ЗМІ поліцейським вручали Приусы, ніхто не звернув уваги, що машини просто не обладнані для служби. Відеореєстратори, радари швидкості були відсутні. Коли ми сіли в новенькі Приусы, багато з подивом виявили, що всього необхідного там немає. Запитали керівництво, отримали відповідь, мовляв, чекайте. Скоро придбаємо. Але через місяць інший майже всі наші, втомившись від обіцянок, просто купили відеореєстратори за свій рахунок. Щоб не виглядати ідіотами перед порушниками. Деякі патрульні також за свій рахунок намагаються повісити так звані «бодикамеры» на дзеркало заднього вигляду або на сонцезахисний козирок, щоб хоч якось проводити відеофіксацію. До речі, на сьогоднішній день в управлінні патрульної поліції Одеси немає ні одного радара для виміру швидкості руху транспортних засобів!» — зізнається інспектор одеської поліції Юрій Ст.

«Бронежилети які зараз видаються патрульним, напевно, підбирали за принципом «чим незручніше, тим краще». В Європі вже використовується легкий і зручний кевлар, який дуже зручно і непомітно носиться нательно, але у нас же все навпаки – брудні, потворні бронежилети з плитами носяться поверх всієї форменого одягу. Багато їх намагаються не надягати – якщо носити їх постійно, починаються болі в хребті. Матеріальне забезпечення поліції зараз будується за принципом «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих», хто хоче – відсутня купує за свій рахунок. Доходить до смішного, навіть батарейки в світловідбиваючі жезли ми купуємо за свій рахунок – на це, за словами начальства, немає коштів.

І не дай бог порвати або залити кров’ю форму під час чергування! Ніхто не буде тобі її міняти. Нову купиш за свій рахунок, навіть якщо форма одежды полиции порвана в ході затримання злочинця!»

 

 

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *