Сб. Май 21st, 2022

Строй 911

1 min read

Компанія «Строй 911» – провідний підрядник на будівельному ринку Москви і Підмосков’я. За 15-річний досвід успішної трудової діяльності ми виконали тисячі проектів по покрівельних та фасадних робіт, серед яких: фарбування і ремонт Кремлівської стіни, повний капітальний ремонт будівлі Адміністрації р. Липецька, щорічне обслуговування покрівель ВДНГ.

Нашими клієнтами є державні та комерційні установи на території Росії, офіси «Лад 911» розташовуються в Москві і Санкт-Петербурзі. Наша компанія володіє всіма професійними потужностями для самостійної реалізації проектів будь-якої складності та обсягу, що дозволяє заощадити на доплати посередникам і стороннім фахівцям.

Власний виробничий цех, оснащений всім необхідним устаткуванням, а також верстатами для виготовлення металевих і м’яких покрівель, навісних фасадів; дозволяє контролювати роботу і вносити корективи на всіх етапах виробництва.

Власний склад забезпечує безперебійну роботу компанії, дозволяє істотно знизити витрати на матеріали та інші витратні матеріали минаючи «свої надбавки».

14 бригад фахівців з фасадних і покрівельних роботах, головний інженер, виконроби, кошторисники, промислові альпіністи – і це далеко не повний перелік наших співробітників.

Відділ доставки і транспорту забезпечує оперативний виїзд бригади і вивантаження матеріалів на місце ремонту даху або оздоблення фасаду.

Всі узгодження з міською адміністрацією, службами АТІ, ГИБДД по ордеру і зміни в колор паспорті вносимо самостійно і за свій рахунок!

Наша компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, і крім того, строгий контроль якості на кожному виконуваному об’єкті і відмінний результат навіть найбільш об’ємних і складних замовлень.

За роки роботи на будівельному ринку наша компанія Лад 911 зарекомендувала себе як надійного і оперативного підрядника, про що свідчать реалізовані проекти, позитивні відгуки та рекомендаційні листи наших клієнтів.

Знання сучасних технологій, великий досвід в будівництві і висока кваліфікація співробітників «Строй 911» гарантують виконання покрівельних і фасадних робіт на вищому рівні.

Всі покрівельні та фасадні роботи ведуться строго з дотриманням технологій і будівельних нормативів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.