Сб. Май 21st, 2022

AKIT

1 min read

Сучасний бізнес не може обійтися без ІТ-інфраструктури. До її складу входять комп’ютерне і технічне оснащення, програмні модулі. IT-відділ, що відповідає за працездатність даної інфраструктури, повинен працювати в цілодобовому режимі. Навіть короткочасні поломки в роботі комп’ютерної техніки або програмні збої можуть привести до великих фінансових втрат.

Зміст спеціального IT-відділу з невеликим штатом програмістів і системних адміністраторів — значна стаття витрат. Тому все більше компаній вдаються до замовлення послуги IT-аутсорсинг. Він має на увазі під собою передоручені функцій технічної підтримки з метою безперебійної роботи ІТ-інфраструктури компанії на контрактній основі.

IT-аутсорсинг від компанії SkyVision
СКАЙ ВІЖН надає послугу IT-аутсорсинг з повною або частковою передачею повноважень. Замовити дану послугу Ви можете зателефонувавши нашому консультанту або замовивши зворотний дзвінок. Після уточнення всіх нюансів і підписання договору на надання послуги IT-аутсорсингу, ми беремо на себе відповідальність за приблизний перелік робіт:

Діагностика мережі на несправність.
Цілодобова телефонна консультація.
Віддалений моніторинг.
Встановлення та налагодження ліцензійного програмного забезпечення.
Профілактика комп’ютерної техніки.
Резервне копіювання даних
Створення корпоративної мережі.
Налаштування ПК і підключення його до локальної мережі.
Підключення та налаштування периферійних пристроїв.

AKIT — IT OUTSORSING

akit.com.ua

г. Киев ул. Жилянская 39 Киев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.