Сб. Май 21st, 2022

Сasual brand

1 min read

Дев’ятирічний досвід присутності на ринку індивідуального пошиття чоловічого одягу дозволив нам зібрати в рамках компанії «Grande e piccolo» найкраще. Ми можемо задовольнити потребу як будь-якого відбувся пана, так і менеджера-початківця. Взуття, костюми, пальто, сорочки і смокінги ідеальної посадки ручної роботи з традиційним технології bespoke, а також, більш бюджетні варіанти пошиття на кращих європейських фабриках по технології made to measure.
У нас найкращій casual brand.
Всі ми, без сумніву, індивідуальні. Не знайти двох однакових людей і не знайти дві однакові фігури. Саме тому наша компанія пропонує тільки індивідуальне пошиття, в якому будуть враховані всі ваші особисті особливості, смаки і вимоги. Можна купити готовий костюм, сорочку або пальто від відомих брендів, але при відносно не поганий посадці 70%від вартості ви платите за ім’я бренду. Це середній рівень тканини, в кращому випадку минулорічної колекції, це стандартизований масове пошиття швидше за все в країнах третього світу і найчастіше сувора класика…
Наша компанія пропонує тільки найкраще. Тканина для пошиття костюма – це останні колекції від Ermenegildo Zegna, Dormeuil, Lora Ріапа –оновлювані кожен сезон! Тканина для чоловічих сорочок це кращий італійський і англійський бавовна. Фабрики з віковими традиціями: CotonificioAlbini(1876), David&Jhone Anderson (1822), Thomas Mason (1796). Це костюм або сорочка в точності по вашій фігурі з урахуванням всіх нюансів. При пошитті на замовлення ви підбираєте все, починаючи від підкладки, натуральних гудзиків, фильца коміра, обробки петель і закінчуючи кольором вишивки свого імені!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.