Барбер стрижка

ЦирюльникЪ — це більше, ніж чоловіча перукарня і вже точно не салон краси. Тут працюють майстри своєї справи, які знають, як з найдрібніших деталей збирається образ справжньої мужності. Користуючись кращої чоловічої косметикою, яку ми закуповуємо в самих різних куточках світу, ми вшановуємо трьохсотрічні традиції класичної стрижки й догляду за бородою, ну і звичайно ж, королівського гоління. У нас найкраща барбер стрижка.

Відвідавши наш барбершоп, ви зрозумієте, що таке бути «нашою людиною». Наш барбер — це не просто перукар, до якого приходять за стрижкою, а ще й приятель, за роботою якого можна пропустити стаканчик олдскульного рома Sailor Jerry, обговорюючи політику або футбол.

До речі, завжди можна взяти з собою на стрижку і сина, щоб з дитинства прищепити їй звичку відвідувати правильні місця.

Тут завжди пригостять кавою, чаєм, пивом або ромом, поки ви перегортаєте останній GQ або Esquire. Разом з нами ви завжди in good company. Ми знаємо, як наша людина любить бути на передовій прогресу — адже ми теж.

Тому ми створили додаток для мобільних пристроїв під найбільш популярні платформи iOS і Android, щоб максимально спростити запис до нас.
Тепер не потрібно дзвонити нам і витрачати час на розмови: завантажуєте, встановлюєте — і все — тепер можна легко вибрати будь-якого майстра, будь-яку послугу в будь-який зручний час.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *