Сб. Май 21st, 2022

Онлайн радио bloger.fm

1 min read

Ми – українське незалежне інтернет-радіо. В принципі, цим сказано все, якщо робити значущим кожне слово настільки ємного визначення, і саме в такій послідовності ми розставляємо наші пріоритети. Для нас дуже важливо акцентувати, що Блогер ФМ є українським проектом. У нас найкраще онлайн радио bloger.fm.

Веб-станція Bloger.fm — виключно громадянська ініціатива. Ми не є симпатиками кожен з нинішніх політичних сил. Ми не отримуємо фінансову або іншу підтримку від лідерів, кандидатів та інших. Незалежність мовлення Bloger.fm обмежується лише рамками нашого світогляду і повагою до аудиторії.

Ми говоримо про те ж, що і вся Україна і запрошуємо вас на діалог.

Для того щоб знати всі об’єктивні новини України, не потрібно робити нічого. Потрібно просто слухати радіо Bloger.FM

Ти кожен день — різний.
Твоє вчора зовсім не схоже на твоє сьогодні, а сьогодні ти не здогадуєшся, що подібно твоє завтра.
Ти — дорога, на якій безліч поворотів.
Ти — річка, яка приймає у себе дощові потоки.
Твоє серце б’ється по-різному, залежно від того, яка перед тобою мета і яке в тебе зараз настрій.
Вчора з самого ранку за твоїм гарячим венах повільної лавою текла Summertime, дарувала спокій і трохи ледачою нудьги, солодкої, як ром. Вечір додав до панелі твого настрою ще трохи блюзових нот, гірких і одночасно прекрасних.
Сьогодні ти без розуму у вирі емоцій, і серце розбиває тендітні ребра зсередини з тієї ж несамовитою силою, з якою гітара Ангуса Янга розбиває простір на мільйони розпечених уламків.
Ти ще не знаєш, що візьмеш з собою в завтрашній день. Можливо, ти зустрінеш схід сонця під концерт Вівальді. А може так статися, що ти взуєш старі, трохи запилені, але такі звичні та зручні кеди, і почнеш танцювати хіп-хоп у дворі своєї багатоповерхівки, а сусіди будуть показувати пальцями, притискати ніс до скла, говорити вголос «дивіться на дивину! »- і шалено заздрити тому, що ти завжди такий різний і такий вільний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Bloger.FM

1 min read

Для того чтобы знать все объективные новости Украины, не нужно делать ничего лишнего. Нужно просто слушать онлайн радио Bloger.FM

Онлайн-радиостанция FM Блогер

Ты каждый день — разный.
Твое вчера совсем не похожее на твое сегодня, а сегодня ты не догадываешься, на что будет похоже твое завтра.
Ты — дорога, на которой множество поворотов. Ми предлагаем скачати інтернет радіо.
Ты — река, которая принимает в себя дождевые потоки. У нас найкращій радио эфир интернет.
Твое сердце бьется по-разному, в зависимости от того, какая перед тобой цель и который у тебя сейчас настроение.
Вчера с самого утра по твоим горячим венам медленной лавой текла Summertime, дарила покой и немного ленивой скуки, сладкой, словно ром. Вечер добавил в палитру твоего настроения еще немного блюзовых нот, горьких и одновременно прекрасных.
Сегодня ты без ума в водовороте эмоций, и твое сердце разбивает хрупкие ребра изнутри с той же неистовой силой, с которой гитара Ангуса Янга разбивает это пространство на миллионы раскаленных обломков.
Ты еще не знаешь, что возьмешь с собой в завтрашний день. Возможно, ты встретишь восход солнца под концерт Вивальди. А может так случиться, что ты обуешь старые, чуть припорошенные, но такие привычные и удобные кеды, и начнешь танцевать хип-хоп во дворе своей многоэтажки, а соседи будут показывать пальцами, прижимать нос к оконному стеклу, говорить вслух «не смотрите эту диковинку!» — и безумно завидовать тому, что ты всегда такой разный и такой свободный.
Ты — разный. Ты — свободный.
И то не боишься менять свое настроение, свою страсть, свою музыку.
Поэтому Блогер.ФМ — именно твое радио. Ибо только оно помогает тебе найти дорогу от настроения твоего «вчера» через «сегодня» и до самого «завтра».
Блоггер.ФМ — всегда в потоке твоего настроения.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.