Сб. Май 21st, 2022

В компании Caterpillar проходят обыски

1 min read

У трьох американських офісах найбільшого в світі виробника спецтехніки, компанії Caterpillar Inc. проходять обшуки. У них беруть участь представники Федеральної податкової служби США, Федеральної корпорації зі страхування вкладів і міністерства торгівлі. Прес-секретар Генерального прокурора повідомила, що обшуки проходять на об’єктах Caterpillar в Пеорії, Іст-Пеорії і в Мортоне, штат Іллінойс.
При цьому, в офіційній заяві Caterpillar, опублікованому в четвер у другій половині дня (2 березня 2017) сказано, що, найімовірніше, обшук є частиною розслідування про отримання виробником прибутку через швейцарську дочірню компанію Caterpillar SARL. На тлі цих повідомлень акції Caterpillar на торгах на Нью-Йоркській фондовій біржі різко подешевшали на 5,15%.
Деякі світові видання вже написали, що ці дії влади США є ескалацією податкового спору між Caterpillar і адміністрацією Трампа, з допомогою якого Caterpillar намагаються змусити проводити всі фінансові операції виключно на території Америки. Минулого тижня Генеральний директор Caterpillar, Дуглас Оберхельман, зустрічався з президентом Дональдом Трампом у Білому домі. Про що був їх розмова невідомо, але сьогоднішні обшуки, ймовірно, показують, що лідери не досягли консенсусу.
У компанії Caterpillar проходять обшуки

Відомо, що Caterpillar звинувачують у недоплати податків на суму $ 2,4 млрд, нібито у зв’язку з «швейцарськими махінаціями». Сам виробник ніколи не погоджувався з такою постановкою питання, а стверджував, що в Швейцарії набагато лояльніше податкове законодавство, і ніякі американські закони не забороняють там організовувати свої підприємства.
«Ми працюємо у відповідності з чинним податковим законодавством і ніколи його не порушували», — сказав Оберхельман.
Минулого місяця представники Caterpillar заявляли, що компанія співпрацює зі слідством і не вважає, що це позначиться на її фінансовому стані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.