Сб. Май 21st, 2022

Chernobyl tours

1 min read

Ось вже 30 років Чорнобильська зона відчуження (ЧЗВ) манить до себе мисливців за «артефактами», дигерів, фанатів «Сталкера» і просто любителів гострих відчуттів. Але якщо все це час потрапити на заборонену територію можна було тільки нелегально, то зараз у вас є унікальний шанс відвідати 30-кілометрову зону в рамках ексклюзивного туру! Ми пропонуємо chernobyl tours.

Загляньте в знамените на весь світ місто-привид Прип’ять, дізнайтеся більше про трагедії, що сколихнула весь світ і розширте межі реальності! Екскурсія в Чорнобиль чекає вас!

На початку 80-х невеликим населеним пунктам Чорнобиль і Прип’ять пророкували славу міст майбутнього. Спеціальні джерела фінансування, інноваційна інфраструктура, ідеальні умови для життя — все це було реальністю до ранку 26 квітня 1986 року. Сьогодні міста, де проходили паради колясок, а «мирний атом» ніс тепло в будинку і впевненість у завтрашньому дні пустують. І є одним з самих незвичайних екзотичних напрямків у світі. Щорічно екскурсії в Чорнобиль відвідують понад 10 000 чоловік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.