Чим портмоне відрізняється від простого гаманця?

В наш час не обійдешся без портмоне так як, це сама практична річ, яка потрібна будь-якому чоловікові щоб складати туди різне добро. Це дуже красива і яскраво виражена річ, яка відома своїм вираженим дизайном, множинами кишенями, фурнітурою і звичайно довжина і товщина речі. Його виробляють з різним рідким камінням, за індивідуальним пошивом та мірками. Але тут виникає питання, чим він відрізняється від простого гаманця? А все просто, розмірами і тим що можна гроші паперові, зберігати не складеними навпіл, а щоб вони залишалися прямими і не пом’ятими.

Як переконатися, що перед вами якісний клатч з справжньої шкіри? Є чотири способи перевірки на шкіру. Перший — це підпалити запальничкою і переконатися, що він пахне шкірою, а не замінником. Другий спосіб – то що має властивість розтягуватися, тобто спробувати, по розтягувати його. Третій спосіб: всередині під шкірою повинна бути замша. Останній: що він з часом набуває більш грубу і люту шкіру (вона покривається мікро западинами що робить його потужним).

Підібрати собі портмоне можна за посиланням http://likebags.com.ua/catalog/klatchi_i_portmone/
Цей аксесуар є шкіряним виробом. Виробляє виріб зі шкіри великої рогатої худоби. Вироблятися в ручну в майстерні, або на окремому заводі, який займається виробництво шкіряних виробів.

Портмоне прошивається міцною ниткою корду, яка відома своєю зносостійкістю і не розірветься в самий невідповідний момент. Гаманець кріпитися наскрізними клепками які не дають портмоне розвалитися і прослужать довгий час. Виріб закривається на кабурну кнопку яка запобігає випаданню банківських карт, документів, картки під права. Є ще залізна блискавка яка закриває відділення під купюри і різні дрібні речі.

Гаманець забезпечений: однією кишенею для грошей із застібкою, дві кишені під документи, одна кишеня під страховку і шістьма кишенями під кредитні або банківські картки. Виріб робиться під керівництвом професійних майстрів, які скрупульозно працюють над кожним портмоне, вкладаючи в нього душу.

В нього вміщаються різні картки, гроші, візитки, документи, знижкові купони, квитки і багато інших необхідних речей, які потрібні майже кожен день будь-якій людині.

Він вирішує безліч проблем, наприклад: набиті кишені які зокрема не зручні і плутають куди що поклав або якщо у чоловіка є такий шкіряний виріб, то він відразу перетворюється в особі жінки, що говорить про високий статус виробу, на відміну від інших портмоне. Його можна виконати в різних колірних відтінках, а в основному він актуальний в чорних і коричневих кольорах.

Портмоне такий компактний, що його можна покласти в кишеню куртки або сумки і воно займає дуже мало місця. На ньому можна виконати будь-яке лазерне гравіювання (картинку або напис що виділить його з сірої маси). А ще одна перевага, що він через час обтирається і стає ще солідніше. Принцип роботи продукту: зберігання грошей і різних цінностей. Взяв у руку. Відкрив. Що потрібно поклав або забрав. Закрив.

Сьогодні принаймні в інформаційному 21 столітті, у кожного є електронні проїзні карти і добре що існує відмінний засіб для консолідації дрібних речей в єдино – це портмоне з натуральної шкіри.

 

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *