Число строителей Крымского моста превысило 5000 человек

Кількість будівельників, задіяних на роботах зі зведення транспортного переходу через Керченську протоку, перевищила 5 тис осіб.
Про це повідомила прес-служба замовника будівництва Кримського моста – ФКУ «Упрдор «Тамань».
Жителі Севастополя скаржаться на капітальну забудову міста
Жителі Севастополя скаржаться на капітальну забудову міста
Жителі міста Севастополя бояться втратити свої будинки через нового генплану, пише «Кримська газета».
«На об’єкті працює понад 5 тис осіб на добу. З урахуванням вахтового методу роботи щомісяця у будівництві бере участь більше 8 тис робочих і більше 1,6 тис фахівців інженерно-технічного складу», – повідомили в прес-службі замовника.
У ФКУ «Упрдор «Тамань» додали, що фінансування будівництва мосту через Керченську протоку йде згідно із затвердженим календарним графіком. З моменту підписання держконтракту в лютому 2015 року будівництво профінансовано майже на 122 млрд руб (майже 55% від суми держконтракту). Замовником прийняті виконані роботи на суму понад 66 млрд руб. Плановий обсяг фінансування на 2017 рік – близько 60 млрд руб. Будівництво йде з деяким випередженням по ряду позицій. Станом на середину квітня цього року навантажено понад 4,7 тис паль трьох типів (більше 70% від загального проектного кількості). Готове майже 50% опор автодорожнього та залізничного мостів (290 з 595, передбачених проектом). Зібрано понад 36 тис тонн металоконструкцій прогонових будов (16% від проекту). Пристрій залізобетонної плити проїзної частини ведеться на 42 з 76 ділянок автодорожнього мосту, де передбачені такі роботи (виконано понад 9,7 тис кубометрів, що становить 15% від проекту).
Читайте: Крим і Севастополь в 2017 році розраховують збільшити введення житла
У прес-службі замовника також повідомили, що в поточному році будівельники розраховують звести всі опори автодорожньої частини мосту (288 штук), змонтувати приблизно 12-14 км мостових прольотів під автодорогу. У другій половині року будівельники розраховують розпочати роботи з асфальтування – в першу чергу на таманському березі і Тузлинской косі (майже 5 км).
Будівельники також розраховують зробити 30-40% від всіх опор залізничного мосту і змонтувати близько 20% його прольотів. Рух автомобілів по мосту буде запущено в грудні 2018 року, поїздів – у грудні 2019 року.
***
Новини Криму повідомляли раніше:
Вчені змоделювали транспортування судноплавних арок Кримського мосту. Фахівці Крыловского державного наукового центру в Санкт-Петербурзі провели математичне та експериментальне моделювання морської операції з транспортування судноплавних арок мосту через Керченську протоку – автомобільної та залізничної.
Будівельні роботи на трасі «Таврида» вже йдуть. Підготовчі роботи з будівництва траси «Таврида» ведуться вже на ділянках від Керчі до Білогірська.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *