Чому світильник – важлива деталь інтер’єру

Якщо кімнати житлових приміщень зазвичай проектуються з урахуванням потреб, то коридорах на цій стадії приділяється мінімальна увага. Тому в сучасних оселях передпокої часто незручні. Треба дуже постаратися, щоб перебуваючи в цій частині квартири, з’явилося відчуття затишку.
Грамотно підібрана люстра часто допомагає врятувати ситуацію. При правильному розміщенні вона здатна зробити стіни візуально більш високими або опустити стелю до комфортного рівня, розширити візуально занадто вузький простір або зробити його більш компактним. Загалом, внести корективи, видимі тільки оці.
Але покупка люстри для коридору пов’язана і з деякою небезпекою. Якщо освітлення підібрати невірно, можна зіпсувати навіть ідеальний інтер’єр передпокою. Якщо світильники купити необдумано, не враховуючи особливості коридорного простору, результат може бути наступним:
приміщення буде недостатньо освітлене;
частина простору в коридорі буде втрачена;
з’явиться відчуття неприємної порожнечі;
відчуття затишку і спокою пропаде.


http://pridelight.com.ua/info/ourproduction.html
Для того щоб уникнути подібного ефекту через світильник, при виборі джерел світла потрібно обов’язково враховувати габаритні розміри вашого коридору.
Люстра і розміри передпокою
Перед тим як купити світильник, потрібно вирішити для себе кілька питань. Скільки джерел світла необхідно? Потрібна стельова люстра? Буде досить декількох приладів по периметру? Який тип освітлення вибрати?
Після того як відповіді отримані, можна відправлятися за покупками. Але вибираючи світильник, варто дотримуватися деяких правил:
Для невеликого коридору купити краще маленьку люстру.
Вибираємо джерела світла прямокутної форми для видовженого приміщення.
Для звуженого передпокою світильники потрібно вибирати так, щоб їх ширина була не більше третини від усієї ширини коридорного простору.
Для квадратного передпокою варто купити світильник круглої або квадратної форми, яка буде в єдиній стильової концепції з обробкою приміщення.
Для великого простору краще купити велику масивну стельову люстру з кількістю плафонів не менше шести, додатково по периметру розвісити настінні світильники з направленим світлом.
Якщо висота стелі не перевищує трьох метрів, то люстра повинна бути компактною, що називається, під саму стелю, щоб високі гості випадково її не зачепили.
Якщо стелі в прихожій вище середніх значень, тут прекрасно виглядатиме класична підвісна люстра.
Ці прості правила допоможуть підібрати відповідний варіант люстри саме для вашого передпокою, приховати недоліки простору і зробити інтер’єр затишніше і світліше. Традиційні люстри стельові можна сміливо поєднувати з настінними, які здатні надати велику гармонію інтер’єру, приховати локальні дефекти і домогтися бажаного ефекту.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *