Сб. Янв 23rd, 2021

Chronus Time

2 min read

Сервісний центр №1 пропонує всім власникам елітних годинників Києва та області професійний ремонт їх аксесуарів за приємною вартості. Ми зібрали для вас висококваліфікованих майстрів, чий досвід роботи обчислюється роками. Вони не просто знайомі з механізмами такого формату, ці фахівці вже досить тривалий час займаються їх комплексним обслуговуванням. Ми готові запропонувати широкий спектр послуг з ремонту дорогих швейцарських годинників. Пам’ятайте, що обслуговуванням швейцарських годинників ні в якому разі не повинні займатися дилетанти, адже низька вартість їх роботи обумовлена невисоким якістю роботи. Детальніше на http://remont-chasow.com.ua/.

Ліквідація незначних несправностей
Не витрачайте свій час на співпрацю з аматорами, звертайтеся тільки до професіоналів – співробітників Сервісного центру №1. Ми готові допомогти вам не тільки в разі необхідності капітального ремонту золотих годинників, але і здійснити такі види робіт:

Чищення, змащення годинного механізму;
перевірка водонепроникності;
полірування і відновлення корпусу або браслета;
заміна батарейки;
установка сапфірового скла;
заміна ремінця;
варіювання довжини браслета.
Це лише неповний список ремонтних заходів, які за доступною вартості готові здійснити для вас співробітники нашої майстерні.

More Stories

2 min read
3 min read
5 min read

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may have missed

2 min read
3 min read
5 min read
3 min read
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.