Сб. Май 21st, 2022

Chronus Time

1 min read

Сервісний центр №1 пропонує всім власникам елітних годинників Києва та області професійний ремонт їх аксесуарів за приємною вартості. Ми зібрали для вас висококваліфікованих майстрів, чий досвід роботи обчислюється роками. Вони не просто знайомі з механізмами такого формату, ці фахівці вже досить тривалий час займаються їх комплексним обслуговуванням. Ми готові запропонувати широкий спектр послуг з ремонту дорогих швейцарських годинників. Пам’ятайте, що обслуговуванням швейцарських годинників ні в якому разі не повинні займатися дилетанти, адже низька вартість їх роботи обумовлена невисоким якістю роботи. Детальніше на http://remont-chasow.com.ua/.

Ліквідація незначних несправностей
Не витрачайте свій час на співпрацю з аматорами, звертайтеся тільки до професіоналів – співробітників Сервісного центру №1. Ми готові допомогти вам не тільки в разі необхідності капітального ремонту золотих годинників, але і здійснити такі види робіт:

Чищення, змащення годинного механізму;
перевірка водонепроникності;
полірування і відновлення корпусу або браслета;
заміна батарейки;
установка сапфірового скла;
заміна ремінця;
варіювання довжини браслета.
Це лише неповний список ремонтних заходів, які за доступною вартості готові здійснити для вас співробітники нашої майстерні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.