Сб. Май 21st, 2022

Cinemart Production

1 min read

Cinemart Production — це професійна відео-фотостудія. Ми працюємо з 2005 року і є однією з провідних студій Москви. За час існування нашої компанії нами було створено понад 8000 робіт.
Ми створюємо весільне відео, корпоративні та рекламні кліпи, займаємося відеозйомкою дитячих свят. Якщо Вам потрібна професійна відеозйомка на весілля, то ми готові здійснити будь-які Ваші завдання і творчі задуми.
Технічна база нашої студії дозволяє вести як просту однокамерну відеозйомку, так і виконувати складну відеозйомку в кілька камер з записом звуку з професійного пульта, а також виконувати підводну зйомку і аерозйомку. Звертаючись до нас, Ви завжди можете бути впевненими у професійному і творчому підході до вирішення Вашої задачі.
Замовте двокамерний пакет «Premium» вартістю 45000 рублів (див. прайс) і отримаєте В ПОДАРУНОК:
— Аерозйомку! див. приклад
— Відеозйомку та монтаж кліпу Love Story! див. приклад
— Короткий ролик для Instagram!
Даний пакет включає в себе безлімітну за часом роботу на весілля двох професійних операторів із застосуванням всіх наявних технічних рішень, включаючи аерозйомку з допомогою портативного вертольота (квадрокоптера).
До весілля ми виконаємо відеозйомку та монтаж кліпу Love Story для показу на банкеті Вашим гостям і для сімейного архіву.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.