Дэдпул 2

У цей топ-лист кіносвіт онлайн включені картини, дату виходу яких з нетерпінням чекають всі кіномани. Список прем’єрних кінострічок 2018 року складено на підставі найбільш рейтингових сайтів, присвячених індустрії кіно, а також відгуків і попередніх оцінок. Проте вже зараз можна сказати, що цей рік стане сезоном супергероїв, адже в 2018 році вийде не один подібний фільм. Ми пропонуемо Дэдпул 2 смотреть онлайн.

1. Анігіляція дивитися онлайн

На міжнародний жіночий день творцями успішного фільму «машини» заплановано вихід нової фантастичної драми. Кінострічка знята за мотивами бестселера Джеффа Вандермеера. Весь сюжет будується навколо аномальної Зони X. Перебування на цій території смертельно небезпечно. Незважаючи на те, що з неї не з’являються жахливі монстри і не нишпорять любителі контрабанди, це Зона викликає жах, що леденить. Будь-якого, що потрапив у неї чекає або необоротне зміна або зникнення.
На пошук розгадки, яку таїть у собі Зона X, пускаються чотири дівчини в складі експедиції. Це вже дванадцятий загін, учасники якого хочуть з’ясувати секрет. Чи вдасться жінкам вижити, стане відомо тільки тим, хто піде на прем’єру «Анігіляції» в кіно.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *