ЭлектродГруп

Зварювальні електроди УОНИ 13/55 призначені для ручного дугового зварювання особливо відповідальних конструкцій з вуглецевих і низьколегованих сталей, коли до металу шва пред’являють підвищені вимоги по пластичності і ударної в’язкості, зокрема, при роботі в умовах знижених температур. Зварювання виконується на постійному струмі зворотної полярності, тобто позитивний електрод, а заготівля негативна, у всіх просторових положеннях, окрім вертикального положення «зверху-вниз».

Електроди для зварювання УОНИ 13/55 є електродами з основним покриттям. У нас на сайті ви знайдете, прайс лист на электроды УОНИ-13/55, а також прайс листы на электроды сварочные 2017 год, з них ви узнаєте электроды мр цена. Стрижень виготовляється з дроту марки СВ08, СВ08А, ГОСТ 2246-70. Основу покриття цих електродів складають: мармур, плавиковий шпат, феромарганець, ферротитан, феросиліцій, кварц, рідке скло. Електроди УОНИ 13/55 ще називають електродами фтористо-кальцієвого типу. При досягненні високих температур дуги відбувається процес розпаду карбонатів, в результаті якого утворюються оксид вуглецю, окису кальцію і магнію, вуглекислого газу. Так як водень при цьому не виділяється, метал шва характеризується низьким вмістом водню і високою стійкістю до утворення кристалізаційних тріщин. Унікальність рецептури в легування через покриття дозволила розширити діапазон властивостей металу шва і зробила їх застосування універсальним.

Характеристики електродів для зварювання УОНИ 13/55Характеристики електродів УОНИ 13/55 Промэлектрод
Завдяки унікальній рецептурі, високотехнологічного процесу виробництва, суворому контролю якості, електроди зварювальні УОНИ 13/55 характеризуються:

універсальністю застосування;
металургійної чистотою і низьким вмістом водню в металі шва;
високою глибиною проплавлення металевих конструкцій;
підвищеною ударною в’язкістю і пластичністю шва;
надміцним зварним з’єднанням;
високою стійкістю до утворення кристалізаційних тріщин;
можливістю використання для конструкцій, що працюють при негативних температурах і знакозмінних навантаженнях;
стабільним горінням дуги;
спокійної ванни, покритої плівкою рідкого прозорого шлаку, що забезпечує легке спостереження процесу зварювання;
тугоплавкої обмазкою, що дозволяє проводити зварювання, оперяясь на крайку покриття;
відсутністю подрєзов, чаду і розбризкування;
легкої очищення шва від шлаку;
відмінним товарним виглядом швів;
економічністю в роботі.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *