Эти защитные перчатки уберегут руки даже от удара топором

Всі ми, проводячи будь-які будівельні, ремонтні, слюсарні або інші інженерні роботи, розуміє, наскільки важливо при цьому дотримуватися правил безпеки. Захисні каски, рукавиці, окуляри і взуття є тими предметами, які можуть уберегти від травм. Але проблема в тому, що часто ці засоби захисту або доставляють незручності, яких позбавляють нас чутливості рук, гарного огляду або необхідної рухливості. Зокрема, рукавички, з одного боку, повинні забезпечувати достатній захист, і при цьому залишати необхідну чутливість пальцях, адже занадто жорсткі, вони не дозволять зручно тримати інструменти, і відчувати виконувані операції, а тонкі і комфортні – не вбережуть від травм.
Однак, здається, чилійська компанія Resafe зуміла знайти баланс між безпекою і зручністю, створивши лінійку захисних рукавичок під назвою MARK VIII, здатних надати своєму власникові небачену безпеку, і при цьому залишивши пальцях високу чутливість.
У цю лінійку увійшли чотири моделі: АВ5, АВ5CF, NI5 і SR5, кожна з яких має свої особливі риси та відмінності.
Моделі NI5 і АВ5CF – це бавовняні рукавички (короткі і довгі), призначені для персоналу, який працює на складах, фабриках і заводах, для вантажників, працівників, які обслуговують різне обладнання і звичайно, для будівельників. Тоді, як рукавички АВ5 і SR5 ідеально підходять для фрезерувальників, зварників, мулярів і будівельників.
Так само, як традиційні черевики зі сталевими шкарпетками, вони захищають верхні частини рук з допомогою дуже міцного термопластичного матеріалу. При цьому, нижня частина пальців, їх подушечки, а також долоні залишаються чутливими, зберігаючи дрібну моторику.
Ці рукавички надійно захищають руки від порізів, проколів, защемлення, опіків, попадання молотка або інших інструментів, які можуть лише максимум пошкодити верхній шар тканини, але не завдадуть травму. Вони витримують навіть чинності пили і сокири, залишаючись цілими і оберігаючи руки.
На сьогоднішній день ці інноваційні рукавички виграли вже кілька золотих медалей на міжнародних конкурсах по будівництву та безпеки. +

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *