Сб. Май 21st, 2022

Great Wall

1 min read

Great Wall Voleex C30 – передньопривідний седан «гольф»-класу (сегмент «C» за європейськими стандартами), який поєднує в собі: приємний дизайн, цілком собі сучасну технічну «начинку» і доступну вартість… Його основна цільова аудиторія – сімейні люди, які вміють контролювати свої витрати і хочуть отримати «більше автомобіля за менші гроші»… Свою серійну «кар’єру» трьохоб’ємник розпочав у 2010 році – його офіційний дебют відбувся в квітні на міжнародному Пекінському автосалоні, після чого було запущено товарне виробництво… з тих пір він, без перебільшення, безліч разів (практично кожен рік) піддавався модернізації. Детальніше на https://auto.ironhorse.ru/great-wall-c30_21328.html.
В жовтні 2013-го автомобіль пережив перше значне оновлення, в результаті якого не просто змінився зовні і всередині і отримав нове обладнання, але і втратив слова «Voleex» у назві.
Чергова «помітна» модернізація наздогнала чотиридверку восени 2016 року, але тоді він обмежився «малою кров’ю» – залишивши без будь-якого уваги технічну складову, їй кардинально підкоригували екстер’єр та інтер’єр, а також додали нових пунктів в перелік доступних опцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.