Сб. Май 21st, 2022

Аккумулятор на Hyundai Getz

1 min read

У всіх виробників акумуляторів, наших і імпортних є достатня кількість позицій, що підходять саме на Hyundai Getz. Ми пропонуемо, аккумулятор на Hyundai Getz.

Незмінними лідерами продажів акумулятора на Hyundai Getz залишаються німецькі акумулятори Deta, словенські Topla і Тab і іспанська Centra. З українських виробників акумуляторів, можна сміливо зазначити Westa, A-mega і всю лінійку заводу Megatex.

Діапазон коректного заряду генератором акумулятора на Hyundai Getz від 50 до 60 Ач. Багато автомобілістів встановлюють акумулятор з мінімально необхідною ємністю 50 Ампер. Інші воліють «золоту середину» у вигляді батареї ємністю 55Ач. Але є й такі, хто встановлює максимальний 60-ти амперний акумулятор, з максимально високими пусковими струмами. Будь-який з цих варіантів вірний і є індивідуальним вибором автовласника. Головне, не нижче 50 і не вище 60аг.

Посадочне місце для акумулятора Hyundai Getz розраховане на зазначені вище розміри батареї, довжина проводів живлення дозволяє встановити акумулятор тільки з правої полярністю, а генератор буде правильно заряджати тільки батарею від 50 до 60аг, уникаючи перезаряду і недозаряду акумулятора.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.