Использование кабель-коробов при установке вентиляционных устройств

Вентиляційний забезпечення – обов’язкова умова експлуатації будь-якого приміщення, будь то промисловий цех, офіс компанії або житлова квартира. У деяких випадках вимоги до кондиціюванню та освіженню повітря припускають установку додаткового обладнання, що посилює ефекти стаціонарної вентиляції. Монтаж кліматичних систем передбачає прокладку кабель каналів, які можуть бути приурочені як до внутрішнього, так і зовнішнього облаштування. Захисна функція – ось основне призначення пластикового або металевого короба, носить визначення кабель-канал.
Він складається з основного корпусу і фіксується кришки, які мають прямокутну або квадратну форму перетину. Внутрішні поверхні короба можуть бути гладкими і перфорованими, останній варіант використовують при необхідності збільшити охолодження або вентилювання приміщення. Цілісність конструкції досягається шляхом щільного прилягання частин короба, кришка на якому має спеціальні пази для фіксації. Купуючи короби для установки проводки, слід звернути увагу на способи фіксації, про різновиди яких можна дізнатися на сайті https://vent-market.com.ua/shop/category/elektricheskie-i-drugie-prinadlezhnosti/kabel-kanaly.
Незалежно від категорії виробничого матеріалу, він обов’язково повинен бути негорючим, це відноситься і до полімерних виробів. Простір усередині кабель каналу може розділятися перегородками, призначення яких – поділ силових і малоточних комунікацій. Короби можуть відрізнятися за способом установки, тому їх розділили на кілька типів. Сюди відносяться парапетні, плінтусні і підлогові. Настінні модифікації привабливі тим, що їх можна монтувати на будь-якій висоті, тоді як інші варіанти мають строго визначене місце дислокації.
Якщо необхідна установка кабель-каналу для вентиляційного пристрою, то слід звернути увагу на розміри короба. При виборі моделі необхідно врахувати кількість провідникових одиниць, бажано залишати невеликий простір, щоб у разі повторної модернізації була можливість додавання проводів. Згідно з нормами, проводка може бути встановлена як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Короби нескладно кріпити на дерев’яних і гіпсокартонних поверхнях, досить скористатися саморізами або цвяхами з широким капелюшком.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *