Изобретена дешевая и легкая замена люминесцентных ламп дневного света

Американська компанія «Lighting Science», лідер у розробці технологій світлодіодного освітлення, представила свій інноваційний продукт, який може замінити звичайні люмінесцентні лампи денного освітлення, так як є більш потужним і легким у монтажі джерелом світла.
Нова лампа, названа LsPro L-Bar Luminaire зовні схожа на лампу денного освітлення, але вона в змозі замінити собою цілий стандартний світильник, адже одна така лампа довжиною 120 см випромінює світловий потік, рівний 4500 люмен, а лампа розміром всього лише 60 см випромінює 2350 люмен.
Лампа LsPro L-Bar Luminaire

Крім того, таке джерело світла у виробництві обходиться вдвічі дешевше ламп денного освітлення і звичайних світлодіодних ламп, при цьому вона виробляє 150 люмен на один ват.
Потужна, легка, з низьким енергоспоживанням, вона виготовлена з полімерних матеріалів, що надає їй компактні розміри і неймовірну легкість — лампа важить всього 540 грамів, тоді як стандартна люмінесцентна лампа денного освітлення важить кілограми. Тому, з її установкою з легкістю справляється одна людина.
Роздрібна ціна L-Bar Luminaire значно менше, оскільки на її виготовлення йде на 95% менше матеріалів.
LsPro L-Bar Luminaire — дешева і легка заміна люмінесцентних ламп денного світла

Але, найкорисніше її якість – це можливість встановлення не тільки в приміщеннях, але і на сходових майданчиках і на вулиці, так як лампа L-Bar добре переносить підвищену вологість. Її термін служби також більш, ніж 2 рази перевищує термін служби люмінесцентної лампи, і становить 50 тисяч годин роботи.
Зараз цей інноваційний продукт компанії номінований на премію Edison Awards 2017. Її присуджують найбільш революційним товарів та послуг у сфері будівництва і дизайну.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *