Кардшаринг 2 телевизора

При перегляді звичайного супутникового ТВ тюнер кожні 5 — 15 секунд бере з усього потоку зашифрованих даних код і відправляє його на карту. Тут здійснюється їх дешифрування та код повертається назад у вигляді інформації, доступної для тюнера. У випадку з шарингом тюнер сам вибирає запит і відправляє його на сервер. Останній відрізняється наявністю активної картки доступу, яка забезпечує раскодировку ключа. Потім розшифрований сигнал повертається назад у вигляді DW-ключів. Використання DW-ключів є життєвою необхідністю при дешифруванні надходять аудіо-та відеопотоків. CW-ключі мають кодований вигляд. Ми пропонуемо послугу, кардшаринг 2 телевизора.
Процес декодування здійснюється за допомогою використання операційних ключів, які іноді можуть оновлюватися провайдером. Надійний кардшарінг визначається взаємною передачею пакетів без можливої втрати даних. Для цього достатньо мінімальної швидкості з’єднання в 64 кбіт/с. Тому що ми працюємо для вашого відпочинку, що б ви приємно провели час в колі своєї сім’ї поруч з вашим улюбленим ТБ.
— Приємні умови і знижки для дилерів
— Індивідуальний підхід до кожного клієнта
— Бонуси при поповненні рахунку та купівлі пакетів на тривалий період
— Онлайн-підтримка 24 години на добу
— Захист від DDOS атак
— Ми на ринку з 2011 року
— Активація пакета протягом 15 хвилин

Кардшарингом називається метод, який дозволяє вільно переглядати закриті супутникові канали за невелику плату. Декодування частот здійснюється за допомогою використання офіційної карти доступу, розташованої на спеціальному сервері кардшаринга. Такий сервер забезпечує доступ до безлічі каналів закритого типу.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *