Кардшаринг нтв плюс

Кардшарінг — це спільне користування картами супутникового телебачення допомогою роздачі ключів через мережу Інтернет. Для нормального функціонування системи досить невисокою, але стабільної швидкості передачі даних. Необхідний місячний трафік у цьому випадку варіюється в межах 10 — 30 мегабайт. Ми пропонуемо кардшаринг нтв плюс. Стабільність і якість переглядаються каналів визначається різними факторами, серед яких:
якість з’єднання з Інтернетом;
справність апаратного обладнання;
коректність параметрів системи;
стабільність передачі даних.
Традиційний перегляд супутникового ТБ зобов’язує користувача додатково придбати дозвіл для перегляду закритих каналів. Шарінг дозволяє отримати повний доступ до великого количесту пакетів. Кожен з них містить безліч каналів.
Як апарату для перегляду каналів може виступати тюнер або DVB-карта. Для активації налаштувань системи необхідно підключити таку карту до персонального комп’ютера. За допомогою її використання можна не тільки переглядати улюблені телепередачі, але записувати їх з метою повторного перегляду.

Безліч людей шукає безкоштовний кардшарінг, ми зможемо надати таку послугу на 24 години в якості тесту. Але безкоштовний шарінг не доставить задоволення кожен день, доведеться купити кардшарінг пакет на кілька днів або місяців.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *