Компанія «Маркет двери»

Компанія «Маркет двери» є провідним імпортером дверей  з 2001 року. На сьогоднішній день компанія має 4 власних салона, у найбільших містах  і динамічно розвивається дилерську мережу в регіонах. Але ми не зупиняємося на досягнутому, і щорічно розширюємося і вдосконалюємося.

Висока якість продукції компанії відзначено дипломами найпрестижніших виставок Європи і України.Тільки самі новітні європейські матеріали і технології у виробництві. Двері, вироблені в Євросоюзі це вироби, вчинені до дрібниць. Хотілося б приділити цьому особливу увагу:

— двері, вироблені в Євросоюзі, сертифікуються та проходять ретельну перевірку, а значить, ви отримуєте екологічно чисту продукцію.

— всі етапи складання проходять тільки на сучасних автоматизованих лініях, завдяки чому практично зведений до мінімуму людський фактор», дуже часто призводить до серйозних дефектів в збірці, які виявляться в процесі експлуатації дверей. При цьому, такі види робіт, як гравірування, нанесення поталі і малюнків, різьба по дереву, в яких дуже важливий досвід і майстерність, проводяться виключно вручну. Це надає виробу вишуканість і неповторність.

— всі фінішні матеріали, такі як тонування, лаки і фарби, використовувані фабриками-виробниками це новітні розробки сучасної лакофарбової промисловості. Ви ніколи не знайдете серед них такі застарілі, але все ще використовуються більшістю виробників в Україні, матеріали, як нітролак, токсичні тонування і емалі. Тільки екологічно чисті та безпечні матеріали на водній основі, які відповідають всім вимогами системи контролю якості ISO9001.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *