Крым

Різноманітність курортів на кримському півострові дуже ускладнює вибір, настільки кожен з них унікальний.

Слід зауважити, що рейтинг курортів мінливий, але Ялта лідирує завжди.

Євпаторія, Саки, Алушта і Коктебель, Феодосія, Партеніт, Севастополь і Судак — ці міста теж на піку популярності.

Розглянемо кілька найактуальніших місць для відпочинку в Криму для різних категорій громадян-в залежності від їх віку, статусу та сімейного стану. Детальныше на http://crym-kurort.ru.

ВИБІР МІСТА РОЗВАГИ ТА ДОЗВІЛЛЯ БЛОГ ПРО КРИМ КОНТАКТИ
Міста Криму для відпочинку, Ялта
Авторизуйтесь, щоб залишити свій коментар:
Коментарів: 0
Відпочинок в Криму з сім’єю і дітьми
Загальновизнані кращі курорти Криму для відпочинку з дітьми — Євпаторія, Феодосія і Саки. Їх об’єднують піщані пляжі, плавний вхід у воду, неглибоке тепле море, басейни для малюків, мінімальна кількість опадів. Інфраструктура і розваги, розраховані спеціально на дітей, достаток свіжих фруктів.
Євпаторія здавна вважається дитячою здравницею. Тут лікують захворювання органів дихання, нервової системи і опорно-рухового апарату. Мілководна і тепла Каламітська Затока приваблює своєю доступністю і безпекою для дітей. В місті є дитячий театр, дельфінарій, парк з атракціонами, аквапарк. Старшим дітям будуть цікаві музеї та екскурсії: Кара-Тобе, ворота Гезлева, Малий Єрусалим.
Саки теж відомий як лікувальний бальнеологічний курорт. Є всілякі водні забави на морі, на пляжі є парк розваги для дітей, аквапарк.
Феодосія приваблює спокійним і ласкавим морем, шторму тут рідкість. Серед плюсів – величезний піщаний пляж, розваги на всі смаки. Варто відзначити оригінальний музей Гріна у вигляді вітрильника і музей Айвазовського. Прогулянка по Генуезькій фортеці залишить в пам’яті чудові види.