Сб. Май 21st, 2022

Levis купить

1 min read

Злегка звужений прямий крій, середня посадка, заклепки на передніх кишенях для міцності, ширинка на гудзиках (на болтах), якісне пошиття. Джинси levis 501 найпопулярніша модель у всьому світі. Компанія Levis & Co є лідером в джинсовій моді. Ми пропонуємо вам levis купить.

В Америці, джинси левіс, пошиті для внутрішнього ринку, якістю краще, ніж ті, які йдуть на експорт, тому що американський ринок самий великий, де дуже серйозна конкуренція за покупця. Зараз джинси levis виробляють в Мексиці, Камбоджі, Шрі-Ланці, Єгипті і в інших країнах. Незважаючи на це, всі джинси відмінної якості. Якщо взяти джинси однієї моделі, вироблених в різних країнах, зовні відрізнити в якій країні вони пошиті, не вивчивши внутрішню етикетку, не можливо.

Моделі levis 501 більше ста років. Спочатку вона виглядала інакше. З часом змінювалися якісь деталі. Наприклад, мідні заклепки на кишенях з’явилися в 1960 році. В цей же час з’явилася подвійна жовта рядок на кишенях у вигляді дзьоба. Пізніше з’явилася шкіряний лейбл із зображенням двох коней рвуть джинси. З 1959 року джинси почали попередньо прати, щоб розмір після прання не змінювався. З 1971 року в логотипі Levis змінили заголовну букву «Е» на малу. У 2000х роках на джинсах levis 501 з’явилася етикетка, захист від підробок з мікро смугою і текстом на ній. Пришита ця етикетка на бічний шов всередині біля кишені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.