МАКСВЕЛЛ

Головна відмінність ярої пшениці від озимої полягає в різниці вегетаційного періоду. Озима пшениці практично має його вдвічі довше, тоді як Ярова — всього сто днів. Саме з цієї причини яра пшениця більш продуктивна і забезпечена щодо агротехнології. Також вас можуть зацікавити насіння пшениці озимої. Детальніше на http://maxwellagro.com.ua/.

Саме таку пшеницю і пропонує ТОВ «МАКСВЕЛЛ АГРО», компанія, яка займається реалізацією насіння і співпрацює з інститутами, які вирощують нові сорти пшениці. Як відомо, якість врожаю і його кількість залежать від того, якими саме технологіями пшениця вирощується, однак і саме насіння не підводять. Саме тому бажаючих придбати насіння пшениці ярої стає все більше, оскільки є чітке розуміння, що від надійного і відповідного вимогам окремих регіонів сорти часом залежить все інше.

Насіння ярої пшениці — за відмінною ціною в нашій компанії
Купити насіння пшениці у нас можна вже сертифіковані і протруєне. Це справжній передовий сорт, який встиг пройти не одне випробування посухами і морозами. Міститься велика кількість клейковини і білка, а схожість займає часом не менше дев’яноста восьми відсотків. Ця пшениця заслуговує не просто схвалення, а ще й поваги. Вона тримає на висоті хлібопекарське виробництво і відмінно підходить для випічки.

Замовте насіння пшениці ярої у нас!

Насіння озимої пшениці
Високий генетичний потенціал насіння є сьогодні основою прогресивних методів, які роблять землеробство інтенсивним. Насіння озимої пшениці, пропоновані в ТОВ «МАКСВЕЛЛ АГРО», чуйні до землі і фону сучасної агротехніки.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *