Мэрия Одессы даёт шесть месяцев на обновление МАФов. Потом — снос

У власників малих архітектурних форм (Мафів), у яких закінчується термін договору на розміщення цих об’єктів, є можливість протягом півроку їх замінити на нові.

В іншому випадку договір продовжуватися не буде. Відповідне рішення 10 лютого ухвалила постійна комісія з питань економічної і інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин і інформаційних технологій Одеської міськради. Питання продовження договорів на розміщення тимчасових споруд викликав чималу дискусію на засідання прибули близько десяти підприємців.

Спочатку голова комісії Олександр Борняков запропонував протягом півроку провести заміну Мафів (за затвердженим архетипу), після чого продовжити договір на рік. Ця пропозиція викликала обурення у власників павільйонів. Зокрема, підприємець Ірина Соловйова зазначила, що раніше віце–мер Олесь Янчук обіцяв у разі оформлення всіх документів видавати дозволи на Мафи на 5 років у центральній частині міста та на 3 роки — у спальних районах. «Поміняти архетип дуже дорого. Ми його зараз змінимо, а потім ви придумаєте собі нові правила і ми будемо змушені його знову міняти. Ні вже, давайте договір більше ніж на рік», — зазначають підприємці.

Після тривалої дискусії члени комісії погодилися з озвученими пропозицією Соловйової і було вирішено укладати тривалі договори з тими бізнесменами, які замінять об’єкти за новим архетипу. До загальних вимог для продовження договору було додано і відсутність боргів за оренду і невиконання в минулому будь-яких зобов’язань.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *