Новую полосу в аэропорту Симферополь начнут строить в марте

Активна фаза будівництва нової злітно-посадкової смуги та інших інфраструктурних елементів аеропорту «Сімферополь», передбачених Федеральної цільової програмою соціально-економічного розвитку РК, почнеться навесні цього року.
Про це в ефірі радіо «Супутник в Криму» повідомив генеральний директор аеропорту Євген Плаксін.
Жителі Севастополя скаржаться на капітальну забудову міста
Жителі Севастополя скаржаться на капітальну забудову міста
Жителі міста Севастополя бояться втратити свої будинки через нового генплану, пише «Кримська газета».
Він нагадав, що в рамках ФЦП, крім будівництва злітно-посадкової смуги, передбачені зведення нового перону і вишки командно-диспетчерського пункту, встановлення дренажних систем і сучасного світлосигнального обладнання, а також реконструкція периметрового огорожі аеропорту.
«Проект уже стартував. Ми отримали федеральні гроші на реалізацію цієї програми. Підписані контракти на виконання робіт. На даному етапі йде активна мобілізація будівельної техніки, прибувають будівельники, на під’їзді бригади робітників. З березня цього року проект перейде безпосередньо будівельну фазу. Думаю, що влітку ми вийдемо на пік будівництва» – розповів Плаксін.
Читайте: Депутат: забудовник заборгував у бюджет Феодосії десятки мільйонів рублів
За його словами, новий перон і вишка будуть введені в експлуатацію одночасно з закінченням будівництва нового термінального комплексу навесні 2018 року. Будівництво нової смуги планується завершити до кінця 2018 року.
«В рамках проекту буде відновлена штучна злітно-посадкова смуга номер один, яка не використовується з 2002 року. Технічні характеристики її будуть суттєво поліпшені. Фактично на місці старої смуги буде збудована нова сучасна смуга. Вона буде продовжена з 2700 метрів до 3200 метрів, оснащена за стандартами третьої категорії ІКАО, що дозволить виробляти посадки за будь-яких, навіть самих складних метеоумовах», – додав гендиректор аеропорту.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *