Онлайн радио bloger.fm

Ми – українське незалежне інтернет-радіо. В принципі, цим сказано все, якщо робити значущим кожне слово настільки ємного визначення, і саме в такій послідовності ми розставляємо наші пріоритети. Для нас дуже важливо акцентувати, що Блогер ФМ є українським проектом. У нас найкраще онлайн радио bloger.fm.

Веб-станція Bloger.fm — виключно громадянська ініціатива. Ми не є симпатиками кожен з нинішніх політичних сил. Ми не отримуємо фінансову або іншу підтримку від лідерів, кандидатів та інших. Незалежність мовлення Bloger.fm обмежується лише рамками нашого світогляду і повагою до аудиторії.

Ми говоримо про те ж, що і вся Україна і запрошуємо вас на діалог.

Для того щоб знати всі об’єктивні новини України, не потрібно робити нічого. Потрібно просто слухати радіо Bloger.FM

Ти кожен день — різний.
Твоє вчора зовсім не схоже на твоє сьогодні, а сьогодні ти не здогадуєшся, що подібно твоє завтра.
Ти — дорога, на якій безліч поворотів.
Ти — річка, яка приймає у себе дощові потоки.
Твоє серце б’ється по-різному, залежно від того, яка перед тобою мета і яке в тебе зараз настрій.
Вчора з самого ранку за твоїм гарячим венах повільної лавою текла Summertime, дарувала спокій і трохи ледачою нудьги, солодкої, як ром. Вечір додав до панелі твого настрою ще трохи блюзових нот, гірких і одночасно прекрасних.
Сьогодні ти без розуму у вирі емоцій, і серце розбиває тендітні ребра зсередини з тієї ж несамовитою силою, з якою гітара Ангуса Янга розбиває простір на мільйони розпечених уламків.
Ти ще не знаєш, що візьмеш з собою в завтрашній день. Можливо, ти зустрінеш схід сонця під концерт Вівальді. А може так статися, що ти взуєш старі, трохи запилені, але такі звичні та зручні кеди, і почнеш танцювати хіп-хоп у дворі своєї багатоповерхівки, а сусіди будуть показувати пальцями, притискати ніс до скла, говорити вголос «дивіться на дивину! »- і шалено заздрити тому, що ти завжди такий різний і такий вільний.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *