Сб. Май 21st, 2022

Узнать P/N клавиатуры

1 min read

Не працює клавіатура ноутбука (цілком, ряд клавіш, одна клавіша).

Клавіш на клавіатурах ноутбуків і нетбуків перестають реагувати в результаті попадання краплі рідини, механічного впливу, перегріву або без будь-яких видимих причин. Найчастіше проблема обумовлена пошкодженням схеми клавіатури, рідше проблема пов’язана з несправностями материнської плати, контролерів, від’єднанням шлейфу клавіатури від плати. Ми розповімо як, узнать P/N клавиатуры.

Залили клавіатуру ноутбука. що робити?

Якщо на ноутбук (нетбук, ультрабук) була пролита рідина, крім його знеструмлення і зливання рідини необхідно отримати акумуляторну батарею. При необхідності слід розбирати весь пристрій цілком, видаляти рідина з мікросхем. Рекомендується звернутися в специализирующися на ремонтах центри з питанням чищення ноутбука, заміни клавіатури, оскільки саме клавіатура чеще все приймає на себе основний удар.
Всупереч різним рекомендацій, не слід сушити клавіатуру феном, купати у ванні, наповнених спиртом, для відновлення її працездатності. Це посилює пошкодження схеми. Підключення таких клавіатур може призвести до виходу з ладу різних компонентів материнської плати, швидкого зносу акумулятора ноутбука.

Симптоми несправних клавіатур: ноутбук видає сигнал (пищить) після включення, під час завантаження. Помітно сповільнюється робота ноутбука, сильно гріється, швидко втрачає заряд акумулятора. Замість однієї літери відбувається друк двох-трьох букв одночасно або виведені літери переплутані, довільний висновок символів (западає, залипає клавіші).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.