Пластинчатые теплообменники

передня нерухома плита, 2 – верхня напрямна, 3 – задня рухома плита, 4 – задня стійка (штатив) , 5 – робоча пластина з ущільненням, 6 – нижня напрямна, 7 – патрубки, 8 – ролики для переміщення пластин уздовж напрямних, 9 — шильд з назвою та технічними даними, 10 — шпильки. У нас найкращі пластинчатые теплообменники.

Пластинчастий теплообмінник складається з наступних елементів: двох плит ( однією нерухомою, а інший притискної), вхідних і вихідних патрубків з різними видами з’єднань, комплекту жорстко і герметично сполучених робочих пластин, спеціальних напрямних, різьбових металовиробів та підставки для монтажу в системи теплопостачання.

Головним елементом теплообмінника є пластини, які призначені для передачі теплової енергії від одного теплоносія до іншого. Вони виготовляються з інертних матеріалів, стійких до корозії. У виробництві пластин використовується операція штампування. В залежності від потужності вони мають товщину від 0,4 до 1 міліметра.

Зібраний теплообмінний апарат складається з щільно прилеглих один до одного пластин, що утворюють канали у вигляді щілин. Їх лицьові сторони мають заглиблення по контуру під гумову прокладку. Завдяки їм пластини щільно прилягають один до одного.

Пластини мають однакову форму і виготовляються з одного матеріалу, в якості якого може виступати недорога нержавіюча сталь (наприклад, марки AISI316), а також дорогі сплави тугоплавких металів і титан. Вибір матеріалу для виробництва пластинчастих теплообмінників залежить від характеристик, якими вони повинні володіти.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *