Постройка стены между США и Мексикой обойдется в $ 21,6 млрд.

Проект побудови стіни на американо-мексиканському кордоні, яку в ході передвиборної програми обіцяв створити Дональд Трамп, днями отримав матеріальну оцінку Департаменту внутрішньої безпеки США (Department of Homeland Security – DHS), про що стало відомо виданню Reuters.
Згідно з експертною викладення, зведення такого масштабного споруди обійдеться у більш, ніж $ 21,6 млрд., і на його будівництво піде мінімум 3,5 року. Обидві ці цифри виявилися набагато вище, ніж озвучені Трампом раніше.
Доповідь DHS говорить про те, що цю стіну довжиною майже 2012 км можливо побудувати в три етапи, закінчивши будівництво приблизно до 2020 року. І поки ні експерти Департаменту безпеки, ні представники Білого дому не прокоментували дані висновки.
У минулому президент Трамп оцінював будівництво стіни в $12 млрд., а спікер Палати представників Конгресу США Пол Райан і лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл — в $ 15 млрд.
Стіна між США і Мексикою

На думку ж фахівців, зведення цієї структури обіцяє величезну кількість проблем, може стати справжнім проектом століття, і цілком ймовірно буде важко здійсненним. На їхню думку, належні функції стіна зможе виконувати тільки, якщо її побудують із залізобетону. При цьому, його використання ускладнюється дуже спекотними і сухими кліматичними умовами, в яких доведеться будувати бетонну стіну. В жаркому кліматі бетон дуже швидко втрачає вологу, що може вкрай несприятливим чином вплинути на хімічні реакції всередині будівельного матеріалу. У підсумку, ця стіна досить швидко може покритися тріщинами і почати руйнуватися.
В цілому, вже було підраховано, що на її будівництво піде в 3 рази більше бетону, ніж на будівництво самою великою у світі греблі Гувера.
Для довідки:

за приблизними оцінками на зведення греблі Гувера пішло в цілому 3 млн. 330 тис. кубометрів бетону. А значить, на будівництво стіни між Америкою і Мексикою піде близько 10 млн. кубометрів бетону.

Бетонна стіна на кордоні Америки і Мексики

До всього іншого, для проведення будівництва на кордоні Америки і Мексики, туди потрібно буде прокласти безліч доріг, адже до місць будівництва потрібно буде доставляти людей, будівельні матеріали і спецтехніку.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *