Сб. Май 21st, 2022

Rolex

1 min read

Де можна дорого продати оригінальні швейцарський годинник? На нашій сторінці «контакти» Ви знайдете контактні телефони і адресу нашої компанії, куди можна звернутися з приводу продажу дорогих швейцарських годинників. Звертайтеся до нас, ми завжди раді.

Для того, що б продати Ваш годинник вам достатньо зателефонувати нам, або зв’язатися з нами будь-яким іншим способом, по електронній пошті, або використовуючи форму зворотного зв’язку на цьому сайті.

Ми максимально швидко зробимо оцінку Ваших годинників, домовимося з Вами про вартість викупу і розрахуємося відразу. Гарантуємо порядність і конфіденційність угоди. У нас покупают б.у. Rolex.

Рекомендуємо попередньо вислати нам фото годин, які Ви хотіли б продати. Вам це заощадить час, а нам дасть можливість провести попередню оцінку вартості годин перед зустріччю з Вами. Ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам максимальну вартість викупу годин. Обміняємо Ваші старі годинники на нові з доплатою. Якщо у вас є старі швейцарські Годинники, і ви хотіли б обміняти їх на нові — Ми раді запропонувати вам послугу обміну годин. Ми дорого викупимо ваш старий годинник. І продамо Вам новий оригінальний швейцарський годинник за адекватною вартістю. Таким чином, ви купуєте оригінальні швейцарські Годинники, доплачуючи тільки різницю у вартості.

Вся процедура проста і прозора.

Ви зв’язуєтеся з нами, і пропонуєте на продаж Ваш годинник. Ми погоджуємо з Вами вартість, за якою готові викупити ваш годинник.

Ви повідомляєте нам, які саме годинники ви хотіли б придбати. Ми домовляємося з Вами про термін і вартість доставки для вас нових годин.

Нові годинники поставляються з повним комплектом документів на годинник, в повній комплектації і з міжнародною гарантією.

Запорукою серйозності Ваших намірів можуть служити або Ваші старі годинники, або заставу, розміром 10% від вартості замовлених Вами годин.

Таким чином, звернувшись до нас, Ви отримуєте можливість оновити Ваші годинник, доплативши різницю у вартості старих і нових годин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.