Самой большой московской стройкой будет заниматься бизнес партнер Путина

Як повідомив російський телеканал Дощ, найбільший контракт 2016 року на будівництво нового кільця навколо Москви, швидше за все, дістанеться компанії «Стройтрансгаз», що належить одному з найближчих бізнес партнерів Володимира Путіна, Геннадія Тимченко.
Четверта секція ЦКАД вартістю понад 90 мільярдів рублів стане найдорожчою дорожньої будівництвом цього року. Всього ж будівництво повного кільця ЦКАД обійдеться російському бюджету в 300 мільярдів рублів.
Нове кільце навколо Москви загальною протяжністю понад 500 км, назване Центральної кільцевою автодорогою (ЦКАД) – це один з останніх будівельних мегапроектів Кремля.
Будівництво нового кільця ЦКАД

Крупніше нього виявилися тільки реконструкція Баму і Транссибу, які оцінюються в загальну вартість 562 мільярда рублів.
Половина грошей, необхідних на будівництво ЦКАД, буде взята «в борг» з Фонду національного добробуту (ФНБ). Ще чверть коштів буде виділено з бюджету, решта має знайти сам інвестор.
Планується, що побудована траса буде платною, і стане бути альтернативою безкоштовним «бетонного кільця» навколо Москви.
Бетонне кільце ЦКАД

В останній рік проект будівництва ЦКАД був призупинений, і сам він виявився поділеним на чотири частини (секції). Дві з них вже знаходяться в стадії, наближається до завершення, а ось інша, більша частина траси, існує лише на папері, в проектній документації.
Четверту секцію, яка може дістатися «Стройтрансгазу», називають найбільш проблемною. Її протяжність — це 96,5 кілометрів, які знаходяться на північний схід від Москви, а первісна вартість її будівництва — 90,1 мільярд рублів, вже затверджено урядом.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *