Сеялки

Плануєте купити сучасну сівалку? Аграрна Індустріальна Компанія займається продажем просапних сівалок точного висіву провідних світових виробників Kinze і Kuhn. Великий вибір, професійні консультації і широкий діапазон цін дозволять кожному клієнту вибрати відповідну модель.

Пропонуються сівалки просапні для наступних сільськогосподарських культур: кукурудза, буряк, соняшник, соя (бобові) і ріпак. Ціна техніки залежить від моделі, комплектації і додаткового обладнання, яке необхідно для виконання певних виробничих завдань. У нас найкращі сеялки от компании АИКо.

Конструкція більшості моделей навісна, секційна. За рахунок чого ви отримує можливість регулювання ширини міжряддя і глибини посіву.

Види просапних сівалок точного висіву.

АИКо пропонує сівалки вакуумні і механічні.

Механічні моделі прості в експлуатації і мають привід висівного апарату від коліс.

Механічні сівалки точного висіву можна купити для невеликого фермерського господарства.

Сівалки вакуумні точного висіву – професійне обладнання, розроблене для пунктирного посіву насіння сільськогосподарських культур. Відрізняються точністю викладки насіння і можливістю налагодження показників посіву.Ефективно використовуються на земельних ділянках з будь-яким рельєфом.

Використання інноваційної конструкції забезпечує мінімізацію пропусків і рикошетів, рівномірне розміщення насіння, дотримання ширини міжрядь, точний контроль глибини посіву і максимальну врожайність

Де купити сівалку точного висіву?

Замовити та купити сівалку точного висіву ви можете в аграрній індустріальній компанії. Підприємство спеціалізується на продажу інноваційних перевірених часом сівалок, а також постачає комплектуючі для обслуговування і ремонту обладнання.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *