Сб. Май 21st, 2022

Skypeclass

1 min read

skypeclass.org – це онлайн-школа вивчення іноземних мов по Skype. Заснована в 2009 році, вона стала однією з перших в російськомовному просторі онлайн-шкіл, які запропонували своїм клієнтам широкий спектр іноземних мов: ось вже 5 років ми з великою радістю допомагаємо кожному, хто бажає вивчати англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, грецька, португальська, китайська та російська як іноземна. Ми пишаємося тим, що змогли зробити процес вивчення іноземних мов цікавим і доступним. Також у нас підготовка до IELTS по скайпу.

Ми – молода творча постійно розвивається команда. Ми любимо свою справу і вище за все цінуємо професіоналізм викладачів, якість навчання і позитивну атмосферу на заняттях. Тому що ми впевнені: тільки при дотриманні цих умов можна досягти результату! При цьому в центрі нашої уваги знаходяться індивідуальні особливості та цілі кожного учня окремо.

Наша Місія – формувати і розвивати у наших учнів мовні здібності й допомагати їм використовувати отримані знання та навички у різних сферах життя в будь-якій точці земної кулі. Наші професійні енергійні онлайн-викладачі з усіх куточків світу використовують для цього сучасні методи навчання іноземним мовам, комбінуючи їх в залежності від Ваших особистих цілей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.