Строительство домов под ключ недорого

Пошукова система видасть величезну кількість пропозицій з таким запитом. Досліджуючи ринок заміського будівництва, фахівці компанії будівельної технології виявили, що більшість замовників не звертають уваги на нюанси комплектації майбутнього будинку. *
Будівництво будинків під ключ недорого Фото надане компанією «будівельної технології»
У свою чергу, багато підрядні організації, залучаючи низькою ціною, вміло користуються необізнаністю клієнтів – переслідуючи власні інтереси, здешевлюють вартість будівництва на шкоду якості.

Результат здешевлення – недотримання технологій будівництва та використання низькосортних матеріалів. В процесі експлуатації такої будови виявляються дефекти, витрати по усуненню яких, як правило, лягають на плечі замовника.

Уникнути наслідків «бюджетної комплектації» можна, розуміючи на що слід звернути увагу при зверненні в будівельну компанію. «Вузькі» місця, з якими замовник зустрічається при замовленні будівництва, ми наводимо нижче.

1. Питання-відповідь.
Менеджер будівельної компанії зобов’язаний давати ємні, повні відповіді на будь-які питання, пов’язані з будівництвом будинку по обраної технології. Якщо вам кажуть, що «зроблять саме так як ви захочете», що «все буде добре», ідучи від прямих відповідей, будьте обережні! Зробити так, як ви захочете – правильний хід для продавця, але абсолютно непрофесійний підхід для будівельника. Перш за все, ваш будинок повинен відповідати будівельним нормам, а вже в них грамотні будівельники додадуть ваші побажання!

2. Термінологія.
Зверніть увагу на термінологію, використовувану на сайті або при спілкуванні з менеджером будівельної компанії. Для посилення ефекту «надійності конструкції будинку» недобросовісні будівельники дошку називають брусом. Підлогові і стельові балки з «бруса» 40х150 мм в даний час взагалі загальноприйнятий термін. Використання пиломатеріалів з меншим перетином обумовлено бажанням підрядника заощадити, але тут економія небезпечна і недоречна!

3. Фундамент.
Ні для кого не секрет, що фундамент – опора будинку. Але і тут є можливість скоротити витрати. Під будова будь-яких габаритів, для ділянок з будь-якими типами грунтів вам могутпредложить «надійний» фундамент з блоків ФБС. Не в інтересах підрядника донести до вас інформацію про те, що сезонні зміни рівня грунту і, як наслідок, порушення рівня стовпів можуть призвести до деформації або навіть руйнування будівлі.

Варто згадати і дешеві пальово-гвинтові фундаменти. Якщо ви погодилися на монтаж паль без попереднього дослідження грунту на ділянці, будьте готові до того, що одна або кілька паль можуть не витримати навантаження. Витрати на підйом будинку в деяких випадках перевищують вартість фундаменту.

4. «Крок назустріч клієнту».
Бажання задовольнити потреби клієнта не повинна йти врозріз з якісним результатом співпраці. Підлаштовуючись під обмежений бюджет, недобросовісні будівельники часто видають бажане за дійсне. До нас звертаються замовники, яких переконували, що будинок з профільованого бруса перерізом 90х140 мм буде досить теплим для цілорічної експлуатації. Задумайтеся, чи зможе стіна товщиною 9 см утримати тепло при температурі навколишнього середовища хоча б -15 градусів? Хоча, багато хто вірить в чудеса!

5. Несучі конструкції.
Крокви, стельові, статеві балки, стійки каркаса повинні встановлюватися з інтервалом, що не перевищує 60 див. Збільшення кроку між елементами, знижує міцність несучих конструкцій. Інтернет повний пропозицій, де, як ми вже говорили вище, у комплектацію включені балки з «бруса» 40-50х150 мм і стропила з дошки 40х100 мм з інтервалом 80-120 см.
В одному з договорів підряду захопила гра слів – «лаги і стропила виконуються з бруса 50х150 мм з кроком НЕ МЕНШЕ!!! 1000 мм».

6. Немає відходів!
Економія підрядника на будівельних і оздоблювальних матеріалах часом доходить до абсурду. Відходи теж йдуть у справу! Наприклад, на шестиметровій стіні будинку може бути зістиковано два-три брусових обрізка. На чорнові підлоги і обрешітку даху йде необрізна дошка. Чому б і ні, правда? Її все одно не видно. Всередині такої будови обробка метровими шматками вагонки сорти, які випали сучками.

7. Теплий дім
Неприпустимо використання рулонних утеплювачів з малою щільністю у вертикальних і похилих конструкціях будинку, наприклад, на мансарді або в стінах каркаса. Через деякий час цей утеплювач просто сповзе вниз. Втім, є умільці, які зафіксують його з допомогою степлера…

8. Вентиляція
Одне з важливих умов комфортної експлуатації будівлі – правильний вибір і монтаж вітро – гідроізоляції, що перешкоджає утворенню конденсату в утеплювачі. Неправильний монтаж мембранили повна їх відсутність горе – будівельники компенсують однією-трьома вентрешетками на фронтонах будинку.

При влаштуванні утеплених покрівель та фасадів каркасних будинків обов’язковий монтаж контробрешетки. Відсутність можливості «дихати» швидко руйнує стіни і дахи будинків. Конструкцииначинают гнити.
Задайте питання про формування вентиляційних зазорів.Куди буде виходити волога з житлового будови?

9. Оздоблення
Підрядник може заощадити і на сушінні оздоблювальних матеріалів. Використовують дошку підлоги, вагонку і навіть плінтуси так званої природної сушки. Через деякий час підлоги розсихаються, виникає потреба в перетяжці і тут вас може чекати черговий сюрприз – перегородки будівельники встановили не на балки, а на підлогу і щадний демонтаж шпунта неможливий.

Підіб’ємо підсумок. Низькі ціни і красиві картинки на будівельних сайтах не повинні бути головним аргументом при виборі підрядника. Вивчіть питання будівництва «зсередини», витратьте час на порівняння пропозицій і комплектацій, ознайомтеся з портфоліо і відгуками.
Бажаємо вам не помилитися з вибором. Ви не настільки багаті, щоб побудувати дешевий будинок!

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *