Строительство ТЭС в Крыму задерживается

Будівництво Сімферопольський і Севастопольської ТЕС буде завершено трохи пізніше спочатку планованого терміну через зрив поставок обладнання однієї із західних компаній.
Про це в Раді Федерації повідомив глава міненерго РФ Олександр Новак, передає ТАСС.
Жителі Севастополя скаржаться на капітальну забудову міста
Жителі Севастополя скаржаться на капітальну забудову міста
Жителі міста Севастополя бояться втратити свої будинки через нового генплану, пише «Кримська газета».
«Роботи йдуть, вони не зупинені, незважаючи на проблеми з постачання обладнання західною компанією, роботи тривають і йде робота з купівлі іншого обладнання. Так, там буде невелика сдвіжка за строками», – сказав він.
Новак додав, що відомство планує компенсувати відставання від термінів за рахунок зведення генерації малої потужності, яка буде побудована на базі Сакської ТЕЦ (належить компанії «Кримтец») і перебазуванням в Крим трьох газотурбінних електростанцій. «Для того, щоб цю сдвижку компенсувати, ми вийшли з ініціативою побудувати ще додатково власну генерацію невеликої потужності 120 МВт на базі Сакської теплоелектростанції і на базі використання російського обладнання «Об’єднаної двигунобудівної корпорації». Крім цього, ми займаємося перебазуванням ще трьох газотурбінних електростанцій в Крим, загальна додаткова потужність яких буде близько 70 МВт. Таким чином, це 200 МВт додаткової генерації», – сказав Новак і підкреслив, що на даний момент електроенергії достатньо для забезпечення потреб Криму, в тому числі в період пікових навантажень.
Читайте: Влада заявила, що Кримський міст наполовину готовий
Будівництво двох теплових електростанцій в Сімферополі і Севастополі по 470 МВт ведеться в рамках федеральної цільової програми «Соціально-економічний розвиток республіки Крим і Севастополя до 2020 року». Введення в експлуатацію перших блоків теплових електростанцій був запланований на вересень 2017 року, друге – у 2018 році.
Раніше генеральний директор Ростеха Сергій Чемезов заявляв про перенесення строків здачі в експлуатацію кримських ТЕС через затримки з поставкою турбін. Спочатку планувалося, що турбіни на обидві станції поставить німецька компанія Siemens.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *