Технические свойства цемента: его характеристики, преимущества покупки в Альфастрой Харьков

Спочатку в XIX столітті, цемент проводився шляхом випалу шихти, що складається з глини і вапна. Після взаємодії з водою він перетворювався на камінь, який завдяки схожості з будівельним каменем, добывавшимся поблизу англійського міста Портланд, отримав назву портландцемент. Цей матеріал застосовувався тільки при будівництві. Бурхливий розвиток технологій призвів до появи цілого класу матеріалів, які отримували твердість у результаті впливу води, і вийшли далеко за межі будівництва.
У Росії всі властивості цементів та їх характеристики затверджені чинним нормативним документом у ранзі закону Російської Федерації ГОСТ 30515-2013 «Цементи. Загальні технічні умови». Згідно з текстом стандарту, під поняттям «цемент» визначають сипкий матеріал, набуває твердість і задану форму при взаємодії з водою і рідинами різного складу. ГОСТ 3015-2013 стверджує сім типів класифікації цементів:
за основними ознаками – в основному, це механічні властивості;
за призначенням – це сфери використання в’яжучих матеріалів;
за складом основного речовини визначають за основним речовини, з якого був виготовлений цемент: портландцемент, на основі алюмосилікатних матеріалів (глинозем), на основі сульфатів алюмінію, на основі природних карбонатів, на основі фосфатів кальцію, на основі метилметакрилату і т. д.;
за складом мінеральних добавок, що входять до складу цементу;
по міцності на стиск;
по швидкості твердіння – нормальнотвердеющие, швидкотверднучі і медленнотвердеющие;
за термінами схоплювання — на медленносхватывающиеся, нормальносхватывающиеся, бистросхвативающіеся.
За призначенням сучасні цементи поділяють на будівельні, спеціальні, медичні. Відповідно від сфери використання залежать склад, властивості і вимоги, що пред’являються до цементів, якщо ви не знаєте де можна купити цемент в Харкові, то менеджери Альфастрой швидко підберуть необходиую марку виходячи з виду ремонтних робіт.
Так, для будівельних цементів основними властивостями є значення межі міцності при стисненні і морозостійкість, особливо при використанні в північних широтах. Але для цементу вона зазвичай не встановлюється, на відміну від бетонів. Чим вище межа міцності при стисненні, тим міцніше цемент. Для медичних цементів найважливішою властивістю є його біологічна сумісність з живим організмом і відсутність токсичних властивостей. У разі спеціальних цементів властивості встановлюються застосуванням, і прописується в технічних документах на даний вид продукції. Всі розроблювані види цементом, незалежно від призначення, проходять приймальні випробування, процедуру сертифікації та отримання дозвільних документів магазин https://alfastroy.kharkov.ua працює з перевіреними сертефицированными виробниками будматеріалів. Тому при виборі цементи необхідно запитувати у продавця або виробника документи на продукцію, в яких прописана вся інформацію по виду цементу, і ретельно їх вивчити.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *