Учитесь строить: в Японии гигантский дорожный провал залатали за неделю

Минулого тижня, японський місто Фукуока отримав несподіване «зміна свого міського ландшафту» завдяки появі на одній з вулиць гігантської воронки в асфальті. Процес обвалення частини міста виглядав так, ніби підземний монстр вилазячи назовні, відкушував від міста по шматочку. Спочатку на дорозі почали утворюватися невеликі провали, а потім, буквально за хвилину асфальт з усіма комунікаціями «зійшов з трону» у безодню, утворивши воронку 30,5 метрів в довжину і 15 метрів у глибину.
Ця аварія, за словами муніципальних властей Фукуока, сталася в процесі спроби дорожніх служб розширити столичну систему метро, провівши його прямо в центр міста. Однак, побудовані багато років тому дороги і комунікації не витримали натиску будівельників, і в буквальному сенсі слова обвалили їх плани. Яма швидко заповнилася водою і навіть газом з розірваних труб, викликавши серед місцевого населення майже паніку.
Але, якщо б сьогодні ви приїхали на місце даного обвалення побачити його на власні очі, то не повірили б їм. Гігантська воронка, яку в день її утворення зняли на відеокамери багато жителів міста, ніби випарувалася, не залишивши по собі й сліду.
В Японії гігантський дорожній провал залатали за тиждень

Як стверджують японські правоохоронні органи, розслідування щодо цього інциденту поки не завершено, але це не привід залишати місто з величезною «раною на його обличчі». Тому, як тільки експерти в день аварії закінчили її вивчення, тут же на місце провалу прибутку «натовпу» ремонтних бригад, які 7 діб підряд, не зупиняючись ні на хвилину, виправляли ситуацію.
І якщо ви хочете комусь пояснити, що таке справжня робота, і як потрібно вміти будувати, то цей приклад японського підходу до вирішення проблем буде найкращим аргументом. Просто покажіть ось це відео, в якому порівнюються картинки аварії і результат її виправлення, і більше вам нічого не потрібно доводити.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *