Вивчення мови по скайпу

Вивчення  мови по скайпу
1. Чим відрізняється вивчення англійської мови по скайпу від «живих» занять?
Онлайн та офлайн вивчення англійської не має істотних відмінностей – на уроках застосовуються ті ж методи: спілкування іноземною мовою, перегляд відео та прослуховування аудіо, виконання вправ і тестів. Є лише один нюанс — під час занять по скайпу відсутня можливість прямої взаємодії з викладачем, яка важлива при проведенні ігор з предметами.

2. Чи підійдуть скайп уроки для дитини?
Якщо дитина здатний займатися протягом 30-45 хвилин без перерви – уроки англійської мови по скайпу йому підійдуть. Навчання з віддаленим репетитором краще починати з 8-9 років. Дітям раннього віку складніше зосередитися – їм може знадобитися підтримка батьків.

3.Кому підходять онлайн заняття з носіями англійської мови?
Для занять англійською мовою по скайпу з носієм потрібен певний «багаж» знань. Учень повинен володіти базовим словниковим запасом і знати основні правила граматики. Студент з низьким рівнем англійської може зіткнутися з «труднощами перекладу», які суттєво уповільнюють процес навчання. Якщо ваші знання знаходяться на рівні нижче Pre-Intermediate, вибирайте англомовного викладача, який володіє російською мовою.

4. Як вибрати відповідного репетитора?
Користуйтеся фільтрами – вказуйте вік і рівень учня, спеціалізацію, вартість уроку і інші важливі параметри. Наприклад, якщо вам потрібен репетитор для підготовки до здачі тестів, поставте галочку навпроти напряму – IELTS, TOEFL та ін Зверніть увагу на відгуки учнів в анкетах. Уточніть інформацію, що цікавить, надіславши репетитора особисте повідомлення, а також підготовка до IELTS по скайпу.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *