Вот где в Москве построят современные рекреационные зоны

Москомэкспертиза погодила проект об’єкта «Комплексний благоустрій рекреаційних зон на території району Південне Бутово».

Як розповів голова Комітету Валерій Леонов, там передбачається масштабний благоустрій території. часткове берегоукріплення та ремонт дамб, асфальтового покриття тротуарів та проїжджої частини, а також улаштування нових тротуарів та доріжок (включаючи велодоріжки).

Будуть побудовані дитячі та спортивні майданчики для настільного тенісу, тренажерів, гри в баскетбол і бадмінтон, луна-парку та проведення культурно-масових заходів. По всій території розмістять паркові павільйони, сцени літніх театрів, танцмайданчики, криті альтанки, гойдалки з навісом, будиночки на дереві, будиночки для голубів і качок і багато іншого.

Рекреаційна зона буде оснащена кіосками, навісами, велопарковкою, навігаційними стійками, ігровим та спортивним обладнанням і т. п. У ставків з’являться дерев’яні понтонні причали і пандуси-переходи, існуючі пішохідні мости будуть відремонтовані. На ділянці висадять дерева і чагарники, розіб’ють газони і квітники, встановлять освітлення і системи відеоспостереження.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *