Выбор сантехники

Асортимент доступною сьогодні на ринку сантехніки дозволяє без щонайменших зусиль підібрати собі абсолютно будь-яке рішення для кухні, ванної кімнати або туалету. Але відправившись за покупкою, багато стикаються з проблемою – який саме вибрати аксесуар, яким повинні бути придбані пристосування і що потрібно враховувати при їх виборі. Запитань багато, а ось відповідей на них не вистачає. Настав час розібратися, яка сантехніка в Києві буває, в чому відмінність моделей і якими факторами керуватися при виборі.
САНТЕХНІКА ТА МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НЕЇ

Найбільшу затребуваність і популярність мають сьогодні вироби, виконані із спеціального фаянсу або фарфору. Матеріали ці зовні для багатьох не мають ніякої різниці, хоча насправді між ними є ряд досить істотних відмінностей. Так, для фаянсу характерні високі естетичні дані, незначний вага і прийнятна вартість. Структура матеріалу має деяку пористість.
Що стосується порцеляни, то його поверхня гладка, що зумовлено іншою технологією випалу виробів. Матеріал стійкий до коливань температурного режиму, більш беспроблемен у догляді і обслуговуванні, практично не утримує осад і бруд. За умови експлуатування аксесуарів в неопалюваному приміщення, краще вибрати сантехніку з порцеляни.
Крім цього, останнім часом все більш актуальними стають вироби з таких матеріалів:
Композити – мають поліпшені характеристики дані, не сприйнятливі до механічних впливів і впливу хімічних речовин. Мають деяку схожість з гранітною основою, високий блиск і гладкість. Невибагливі у догляді, а вартість їх перебуває на досить високому рівні;
Мармур – матеріал розкішний і надійний, але при цьому дорогою. Пориста структура сприяє швидкому забрудненню;
Скло – стильне і симпатичне рішення. Міцність практично не поступається фарфору або фаянсу, що досягається за допомогою особливого загартовування. Потребує постійного догляду і протирання насухо, інакше стають помітними навіть незначні, дефекти.
АСПЕКТИ ВИБОРУ

Вибираючи сантехніку, варто брати до уваги цілий ряд факторів. Звичайно ж, це вартість виробів, особливості приміщення, в якому планується їх встановлення, матеріал, з якого виконаний аксесуар, показники його ергономіки і функціональності.
Крім цього, потрібно пам’ятати і про таких моментах:
Гладка основа виключає надмірне скупчення забруднень;
Для змішувача більш актуальний варіант з металу, ніж його порошковий аналог;
Унітаз бажано вибирати зі зливом дворівневого типу – він економічніше;
Акрилове покриття ванни повинно бути максимально товстим – це поліпшить якість виробу і його міцність;
Ванни з розширеним функціоналом, у тому числі різними варіаціями масажу, аромо — та хромотерапії та іншими опціями, вельми чутливі до використовуваної води, тому обов’язково їх обладнання спеціальними фільтрами.
Як бачите, аспектів вибору досить багато. Підсумкове рішення приймати вам у відповідності зі своїми можливостями, перевагами і дизайнерськими задумами.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *