Як правильно укласти багаж в машині

Безпека — найважливіший момент!

При розкладанні великогабаритного або нестандартного багажу, слід залишати достатньо місця для використання пасажирами їх ременів безпеки.
При завантаженні речей у машину — перевірте дитячі сидіння, добре вони закріплені.
Не відправляйтеся в поїздку з не зафіксованими в салоні домашніми тваринами — використовуйте відповідні повідці або кошики для перевезення.
Не користуйтеся пасажирськими сидіннями для перевезення багажу, так як часто такий багаж ніяк не закріплений. У разі різкого гальмування на швидкості 50 км/год, незакріплені предмети можуть створювати зусилля в 50 разів перевищуюче їхню вагу. Тобто сумка вагою 17 кг перетвориться в 850 кілограм, що здатно сильно пошкодити людину, аж до летального результату.
Продумано розміщуйте весь багаж!

Великий, важкий багаж та чемоданы слід класти на дно багажного відсіку, посунувши його глибше/ближче до сидінь.
Під рукою слід тримати тільки ті речі, що можуть знадобитися у процесі поїздки, такі як легкі продукти для перекусу, вода/напої, серветки, медикаменти. Хорошим правилом стане укладання багажу за принципом «Укладено останнім, вилучено першим».
Простір біля ніг водія зобов’язана бути вільним. Незакріплені речі можуть потрапити під педальний вузол і створити аварійну ситуацію.
Не можна укладати багаж вище лінії задніх сидінь, так як це буде ускладнювати огляд ззаду, крім того можуть при різкому гальмуванні зірватися і полетіти прямо в потилицю пасажирам. У разі повного завантаження багажника автомобіля, використовуйте багажник на даху автомобіля або причепа. При необхідності завантаження до повної висоти багажника, слід використовувати спеціальну захисну сітку або екран для запобігання вильоту предметів.
Використання даху для перевезення багажу збільшує аеродинамічний опір і іже з цим витрата бензину, висоту і масу автомобіля. Багаж при перевезенні на даху слід укладати надійно закріпленому боксі, який відповідає вимогам за розмірами автомобіля.
Особливо хочемо відзначити, що коли автомобіль повністю завантажений — він веде себе не так, як пустий. Повне завантаження автомобіля пасажирами і багажем передбачає більше відволікаючих чинників а також обмежену видимість.

Постійно зберігайте концентрацію на дорозі і залишайте більшу відстань для гальмування (дотримуйте дистанцію перед попереду йде авто), необхідне для повністю навантаженого автомобіля.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *