Жители Севастополя жалуются на капитальную застройку города

Жителі міста Севастополя бояться втратити свої будинки через нового генплану, пише «Кримська газета».
В основному люди скаржаться на капітальну забудову багатоквартирних будинків. За 28 квітня в Ленінському районі Севастополя, всього три години свої негативні відгуки залишили 300 осіб.
Будівельники Керченського мосту почали підготовку до укладання асфальту
Будівельники Керченського мосту почали підготовку до укладання асфальту
Будівельники Кримського мосту почали підготовчі роботи по влаштуванню асфальтобетонного покриття на автодорожньої частини транспортного переходу.
«У відвідувачів в основному питання з приводу зони малоповерхової багатоквартирної житлової забудови до чотирьох поверхів, яка розробником пропонується до встановлення на території існуючої індивідуальної забудови. Це і викликало подив і хвилювання в суспільстві», — розповів начальник відділу інформаційної системи забезпечення містобудівної діяльності департаменту архітектури та містобудування Севастополя Максим Жукалов.
Найбільша кількість скарг залишають члени гаражно-будівельних кооперативів, садових товариств та власники індивідуальних будинків, чиї ділянки потрапили, згідно з проектом генплану, зони багатоквартирної забудови. Люди хвилюються, чи не підуть їх будинку під знесення.
«Наш гаражно-будівельний кооператив «Вимпел-2», якому понад 40 років, потрапляє в природоохоронну зону. Ми, природно, хвилюємося за його долю, були визначені плани на майбутнє, наприклад, благоустрій території, заміна мереж. Дозволено буде подальший розвиток нашого кооперативу – невідомо», – турбується голова гаражно-будівельного кооперативу Вадим Горожанкін.
Читайте: Будівельники звели половину опор Керченського мосту
Нагадаємо, проект генплану для Севастополя розробили в державному унітарній підприємстві «Науково-дослідний і проектний інститут генерального плану міста Москви». Департамент архітектури та містобудування Севастополя затвердив «дорожню карту» проведення публічних слухань за проектом. З 24 квітня у кожному муніципальному окрузі розміщені інформаційні стенди зі схемами функціональних зон, транспортного та природного каркаса і журнали відвідувачів, де громадяни можуть залишити свої пропозиції та відгуки.
***
Новини Криму повідомляли раніше:
Список потрапили під мораторій об’єктів капбудівництва в Криму скоротився. Глава Криму Сергій Аксьонов скоротив до 396 одиниць список об’єктів нерухомості, на яких до перевірки Архітектурно-містобудівною радою республіки заборонено здійснювати будівництво або реконструкцію.
Влада Севастополя обіцяє через чотири роки давати дозволи на будівництво за два тижні. Уряд Севастополя планує до 2021 році послугу дозволу на будівництво надавати протягом двох тижнів.

Add a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *